Salon meblowy Warszawa Domoteka

Salon meblowy Warszawa Domoteka

Cenisz sobie prostotę i elegancję? Lubisz minimalizm i uniwersalne rozwiązania? Świetnie się składa, bo znamy miejsce, w którym znajdziesz meble oraz dodatki, które z pewnością przyciągną Twoją uwagę na dłużej. Salon meblowy Warszawa Domoteka oferuje eleganckie meble, wyróżniające się prostotą, ponadczasową estetyką, trwałością i funkcjonalnością.

1. Salon meblowy Warszawa Domoteka: tradycja i nowoczesność

2. Meble skandynawskie: dlaczego warto?

Styl skandynawski już kilka lat temu zawojował wnętrza i wygląda na to, że nieprędko się to zmieni. Na czym polega popularność tego stylu? Jak wyglądają meble skandynawskie i czym wyróżniają się spośród innych mebli? Poszukajmy odpowiedzi na te pytania.

1. Salon meblowy Warszawa Domoteka: tradycja i nowoczesność

BoConcept to SKLEP MEBLOWY WARSZAWA, w którym nawet najbardziej wymagający klienci znajdą produkty, które spełnią ich oczekiwania. Jest to duńska firma z ponad 70-letnią tradycją. Bogate doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w ofercie sklepów. Meble skandynawskiego tego producenta można znaleźć w ponad 60 krajach na świecie, m.in. w Paryżu czy w Nowym Jorku. Do grona miast z BoConcept należy także Warszawa.

SALON MEBLI SKANDYNAWSKICH WARSZAWA oferuje głównie meble skandynawskie, które cechuje prostota, elegancja i uniwersalność. Salon oferuje wszystkie rodzaje mebli: stoły, stoliki kawowe, sofy, krzesła, biurka, łóżka, regały, komody. W ofercie znajdują się meble do salonu, sypialni, jadalni, bura, ale też meble ogrodowe. Wszystkie wykonane są z doskonałej jakości materiałów, co sprawia, że są trwałe, wygodne i niezwykle funkcjonalne.

Meble ogrodowe w stylu skandynawskim wykonane są z drewna, które perfekcyjnie wpisuje się w krajobraz ogrodu i pięknie komponują się z roślinnością. Tak wykonane meble z pewnością staną się ozdobą każdego ogrodu.

2. Meble skandynawskie: dlaczego warto?

Meble w stylu skandynawskim na stałe weszły do kanonu i podbiły wnętrza na całym świecie. Dlaczego? Co takiego wyróżnia te meble i sprawia, że tak chętnie zapraszamy je do swoich domów?

Styl skandynawski to coś więcej, niż chwilowa moda. Poznaliśmy go dzięki północnej Europie, a konkretnie dzięki krajom nordyckim: Danii, Finlandii, Norwegii, Islandii i Szwecji. Skandynawowie przywiązują ogromną wagę do estetyki, cenią rozwiązania proste, a zarazem wyrafinowane. W Polsce styl skandynawski doskonale się sprawdza, ponieważ mamy podobne światło jak w krajach północnych i zdecydowanie mniej promieni słonecznych niż na południu Europy. Nic dziwnego, że lubmy połączenie białych ścian oraz jasnych mebli.

Wnętrze w stylu skandynawskim to przede wszystkim prostota, elegancja i naturalność. Choć całokształt może dawać wrażenie pewnej surowości, w rzeczywistości meble skandynawskie w połączeniu z odpowiednimi dodatkami dają przytulny efekt. Wygoda łączy się z minimalizmem i designerskim wyrafinowaniem.

Co ważne, meble skandynawskie tworzone są z materiałów naturalnych. Podczas produkcji mebli wykorzystuje się głównie drewno, ale też kamień, szkło, ceramikę i materiały roślinne. Jeśli chodzi o kolory, meble w stylu skandynawskim to przede wszystkim połączenie naturalnej barwy drewna  bieli. Bo to biel gra tutaj główną rolę, gdyż najlepiej eksponuje i odbija światło. Zatem wnętrze w stylu skandynawskim warto uzupełnić białym kolorem ścian i sufitu.

Dla Skandynawów ważne jest życie w zgodzie z naturą, pamiętajmy zatem, że sztuczność oferowana przez niektóre sklepy meblowe, tak naprawdę jest zaprzeczeniem stylu skandynawskiego.

Zainwestuj w biokominek do zabudowy i ciesz się korzyściami! Obróbka CNC Śląsk – wybierz obróbkę skrawaniem od Sob-Projekt
Comments are closed.