Obróbka CNC Śląsk – wybierz obróbkę skrawaniem od Sob-Projekt

Obróbka CNC Śląsk – wybierz obróbkę skrawaniem od Sob-Projekt

CNC – te trzy litery całkowicie odmieniły sposób, w jaki funkcjonuje współczesny przemysł. Możliwość wykorzystania sterowania komputerowego podczas obróbki pozwoliło uzyskać idealną powtarzalność podczas każdego cyklu pracy. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu firma Sob-Projekt jest w stanie przygotować projekt oraz wykonać elementy o zróżnicowanym kształcie – od rolek, szczęki mocujące po oprawy łożysk.

Perfekcyjna dokładność – obróbka CNC Śląsk

Dla firmy Sob-Projekt satysfakcja klienta jest nadrzędnym celem, dlatego na każdym etapie produkcji oferujemy pełne wsparcie oraz wieloletnie doświadczenie naszych pracowników. Wszechstronność parku maszynowego wyposażonego w maszyny CNC sprawia, że klienci mogą zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienia, obejmujące zarówno niewielkie części, jak i większe elementy konstrukcyjne o wymiarach 1000×540×450 milimetrów i wadze sięgającej 1000 kilogramów. Przed rozpoczęciem pracy firma oferuję asystę podczas opracowywaniu projektu części w środowisku CAD, dzięki czemu każdy detal części zostanie dopracowany z dokładnością, którą może zaoferować jedynie komputer. Na witrynie firmy – https://www.sob-projekt.pl/obrobka-skrawaniem/ – można zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami, a także otrzymać niezbędne informacje na temat współpracy z przedsiębiorstwem.

W jaki sposób osiągana jest perfekcja – obróbka metali Śląsk

W firmie Sob-Projekt do każdego zlecenia podchodzimy w sposób spersonalizowany, mając na uwadze spełnienie wymagań klienta dotyczących jakości. W zależności od potrzeb oferujemy frezowanie, toczenie, elektrodrążenie, wycinanie drutowe oraz szlifowanie, co pozwala wykonać i wykończyć elementy o złożonym kształcie – np. tulejki, przetyczki, pierścienie, mocowania z otworami montażowymi, sita oraz płyty. Każda część przechodzi przez etap projektowania oraz sprawdzania, po którym następuje programowanie maszyn odpowiedzialnych za obróbkę elementu. Automatyzacja procesu znacznie przyśpiesza realizację, zwłaszcza w przypadku zleceń obejmujących wykonanie całych serii części przy zachowaniu doskonałej powtarzalności. Maszyny CNC oferują dokładność, która znacznie przekracza możliwości ręcznej obróbki, a także eliminują ryzyko pomyłek związanych z czynnikiem ludzkim.

Materiał najwyższej klasy – obróbka skrawaniem Katowice

Aby nasze wyroby spełniały wymogi klientów trzeba zadbać nie tylko o precyzyjną obróbkę z wykorzystaniem zautomatyzowanych narzędzi, ale również o materiał. Praca ze stalą oraz aluminium to specjalność firmy Sob-Projekt, dzięki czemu nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak rozpoznać i wybrać najlepszy metal do wykonania konkretnych elementów. Znając właściwości poszczególnych stopów oraz odmian jesteśmy w stanie dobrać optymalne sposoby obróbki, unikając np. odkształceń powstających w wyniku oddziaływania termicznego. Do wyrobu elementów wybierane są jedynie czyste gatunkowe metale o jednolitej strukturze, która zapewnia pełną kontrolę ponad procesem skrawania – począwszy od wstępnej obróbki, a skończywszy na szlifowaniu i czyszczeniu elementu.

Salon meblowy Warszawa Domoteka Wybierz odpowiednie rolety z Poznania i zainwestuj w zmianę dotychczasowej aranżacji!
Comments are closed.