Co oferuje Smartwatch Xiaomi Mi Band 7?

Co oferuje Smartwatch Xiaomi Mi Band 7?

Na rynku pojawia się obecnie coraz więcej zegarków i opasek dla sportowców, które oferują monitorowanie różnego rodzaju funkcji życiowych czy pomoc w utrzymaniu zdrowego stylu życia.

Niektóre z nich są naprawdę kosztowne, za inne nie musimy przepłacać. Doskonałym przykładem jest Smartwatch Xiaomi Mi Band 7. To zegarek mający formę opaski, która jest nie tylko elegancka i estetyczna, ale również bardzo funkcjonalna. Sprawdźmy jakie daje możliwości. 

Wygląd i estetyka oraz najważniejsze cechy

Smartwatch Xiaomi Mi Band 7 to właściwie opaska sportowa, która wykonana została z wysokiej jakości silikonu w kolorze czarnym. Atutem tego gadżetu jest bez wątpienia wyrazisty, owalny wyświetlacz AMOLED. Co ciekawe, w porównaniu z poprzednią wersją smartwatcha Mi Band jest on większy, dzięki czemu wszystkie wskaźniki oraz powiadomienia są znacznie bardziej widoczne.

Smartwatch Xiaomi Mi Band 7 pomimo swojego niewinnego, delikatnego wyglądu zapewnia wodoszczelność 5 ATM co oznacza, że z powodzeniem możemy zanurzyć się z nim nawet na głębokość 50 metrów. Urządzenie posiada pojemną baterię oraz nowoczesne technologie ograniczające zużycie energii, dzięki czemu w pełni naładowany będzie mógł działać przez kolejne 14 dni. 

Funkcje, które posiada Smartwatch Xiaomi Mi Band 7

Najważniejszą kwestią, którą musimy jednak poruszyć mówiąc o Xiaomi Mi Band 7 jest funkcjonalność tego smartwatcha. Oferuje on bowiem monitoring snu, tętna czy ogólny stan naszego ciała, posiada specjalne funkcje dla kobiet oraz będzie informował nas o bezczynności. Doskonale sprawdzi się również wśród sportowców – zarówno zawodowych jak i amatorskich, ponieważ posiada monitorować 120 typów aktywności ruchowych. Z powodzeniem może więc stanowić wsparcie w treningu. 

Jak widać smartwatch Xiaomi Mi Band 7 dostępny między innymi pod adresem https://www.eltrox.pl/smartwatch-xiaomi-mi-band-7-czarna.html to ciekawa, atrakcyjna propozycja, za którą nie zapłacimy zbyt wiele. Jednocześnie jest to urządzenie, które jest w stanie zapewnić nam wszystkie najbardziej potrzebne funkcje i żyć zdrowo i aktywnie. Nie dziwi więc fakt, że jest to smartband, który cieszy się sporym zainteresowaniem.

Zastanawiasz się w jaki sposób upiększyć swój dom na zewnątrz? Polecamy sprawdzone rozwiązanie, czyli lampy… Części oryginalne, a zmienniki – czy jedyną różnicą jest cena?
Comments are closed.