Jubileusz szczecińskiej fabryki okien i drzwi

Jubileusz szczecińskiej fabryki okien i drzwi

1991 rok był wyjątkowym czasem dla wielu osób. Wielu ludzi starało się stworzyć coś swojego, co będzie służyło innym ludziom. Niestety nie każdy miał do tego predyspozycje i potrafił utrzymać się na wymagającym rynku. To właśnie wtedy powstała fabryka okien i drzwi Framex. Mimo wielu kryzysów ekonomicznych, które nastąpiły w polskiej gospodarce przez ostatnie lata, firma Framex Producent Okien PCV zdołała przetrwać 30 lat! Dzięki wytrwałości oraz pracowitości dzisiaj jest to największy i najbardziej doświadczony producent okien PCV i drzwi na Pomorzu Zachodnim. Jest to na pewno ważny rozdział w historii tego przedsiębiorstwa.

Początki zdobywania popularności

Firma Framex zaczynała jako rodzinna firma założona w 1991 roku. Na pierwszym miejscu zawsze stawiali klienta, więc starali się zdobywać coraz to nowe umiejętności w produkcji i montażu drzwi i okien, aby świadczona usługa była w pełni zadowalająca. Z roku na rok zdobywali kolejne certyfikaty i doświadczenie. Nie chcieli skupiać się jedynie na zysku, wyróżniali się pielęgnowaniem uznania klientów. Klienci doceniali ich starania i uczciwość, dlatego stali się tak popularni i cenieni.

Nie poprzestali na staraniach tylko w przeszłości. Nadal idą z duchem czasu i ciągle uczą się nowych rzeczy. Skrupulatności to jedna z cech, która sprawiła, że są teraz liderem w województwie zachodniopomorskim.

Rodzinna pasja

Firma Framex ze Szczecina to nie tylko miejsce pracy, do której trzeba chodzić, żeby móc się utrzymać i godnie żyć. Jest to coś więcej. Jest to ich rodzinna pasja, jak możemy przeczytać na ich głównej stronie. Może to właśnie głównie ten aspekt pozwolił przetrwać im tak wiele?

Przedsiębiorstwo stara się dbać o najwyższą jakość swoich produktów. Bazują oni na innowacyjnych technologiach i starają się o nowoczesny design, co można dostrzec w ich gotowych wyrobach i pracy, którą wykonują.

Nowe wyzwania

Producent okien i drzwi Framex od 30 lat produkuje i montuje okna oraz drzwi do mieszkań, domów energooszczędnych, pasywnych, biurowców, fabryk i wielu innych budynków. Nowe wyzwania przychodzą im z łatwością, a ich dokładność i zdobyte doświadczenie są doceniane na rynku. Dodatkowo są oni otwarci na zupełnie inne, modernistyczne plany. Zawsze starają się zrealizować i docenić nowoczesne pomysły swoich klientów. Jeżeli wasz pomysł jest możliwy do wykonania, można śmiało zgłosić się do przedsiębiorstwa Framex. Mamy nadzieję, że będą oni do dyspozycji klientów przez minimum kolejne 30 lat!

Może i Twój projekt zapisze się na kartach historii firmy Framex, jako sukces?

Jak działa frezarka do pni i komu opłaca się ją kupić? Jaką funkcję spełniają łańcuchy rolkowe i w jakich branżach się sprawdzają?
Comments are closed.