Zakup mydła do rąk — czy warto wybrać mydło w pianie?

Zakup mydła do rąk — czy warto wybrać mydło w pianie?

Mydło w płynie bądź pianie stało się najlepszą alternatywą dla mydła w kostce. Takie alternatywy są  dużo bardziej higieniczne i wydajne, ze względu na brak bakterii rozwijających się na powierzchni jak w przypadku mydła w kostce.

Które mydło będzie najlepsze do biura

Szukając najlepszego rozwiązania do swojej firmy, należy najpierw porównać gotowe rozwiązania. Najlepiej jest zdecydować się na dozowniki mydła, dzięki temu uzyska się wieloletnie użytkowanie. Mydło w płynie jest jednym z rozwiązań. Są dostępne w wymiennych wkładach luz dużym kanistrem, z którego przelewa się zawartość wprost do dozownika. Takie dozowniki są popularnym rozwiązaniem, można je kupić na przykład w SANJO.pl w atrakcyjnych cenach. Koszt zakupu i uzupełniania jest niski. Dzięki dużemu wyborowi można znaleźć idealny gatunek do swoich potrzeb. Dostępne są mydła klasyczne, antybakteryjne i specjalne do usuwania trudnych zabrudzeń jak smar czy olej. Jednak minusem tego mydła jest zapotrzebowanie na wodę. Jest niezbędna do wytworzenia piany i spłukania jej. Efektem tego jest częstsza konieczność uzupełniania mydła w dozowniku. Wielu ludzi ma nawyk wyciskania wielokrotnie mydła na rękę, dlatego najlepiej wybrać dozownik automatyczny, który samoczynnie odmierza potrzebną ilość mydła, ograniczając jego zużycie. Zalety mydła w płynie:

  • Duża dostępność na rynku
  • Atrakcyjne ceny
  • Duży wybór dozowników

Wady:

  • Mało wydajne zużycie w dozownikach
  • Duże zużycie wody
  • Zabrudzony dozownik lub umywalka przez wyciekające mydło z dozownika

Najlepszy wybór mydła

Najlepszą opcją jest nowość na rynku, czyli mydło w pianie, które jest przeznaczone do specjalnych modeli dozowników. Mydło jest w postaci płynnej jednak jego skład i konsystencja różni się od innych. Proces spienienia się następuje dopiero w momencie kiedy jest aplikowane. Przechodzi wtedy przez proces napowietrzający, który zmienia płyn w pianę. Zwiększa to jego objętość dzięki pęcherzykom powietrza. Na rynku są dostępne różne warianty i kompozycje zapachowe, antybakteryjne oraz anty alergiczne. Zalety mydła w piance:

  • Ogromna wydajność
  • Czystość używania
  • Oszczędność wody

Wady:

  • Wyższy koszt zakupu dozowników

Który sklep wybrać na zakupy

Mydło jest jednym z ważniejszych preparatów niezbędnych w każdej toalecie. Dlatego najlepiej kupować go u profesjonalistów, którzy zadbają o każdy, nawet ten najmniejszy, szczegół. Forma SANJO.pl w swojej ofercie posiada szeroki wybór mydeł.

Zamówienia publiczne i zasady postępowania Kosze wysuwane do szafy – szeroka możliwość zastosowania
Comments are closed.